sonuç bulundu
ARAMA SEÇENEKLERİ
 
Kategori
Fiyat Aralığı

Eser Sahibi
URUN_IDURUN_ADISATIS
   
SONUÇLAR
Üye Girişi  
 
0 262 324 89 34
     0 541 852 91 37
İade Şartları

6 Mart 2003 tarihinde yapılan değişiklikle 4077 sayılı tüketicinin korunması kanunun e-ticaret satışlarınıda kapsamasıyla ilgili olarak yapılan düzenlemeleri uygular.

toptankitapsatisi.com  ile satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ÜRÜNÜN TEKRAR SATILABİLİRLİĞİNİ bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde iade edebilirsiniz. İade edilecek ürünlerde ek istenen belgeler:

- Ürün faturası

- İade talep belgesi Ürün 7 gün içersinde ürün kutusu, ve ambalajıyla eksiksiz ve hasarsız teslim edilmesi gerekmektedir.

Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarna uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi ürün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıması bankanın insiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1-3 hafta içersinde, havale ile yapılan ödemelerde ise en geç bir hafta içersinde hesabınıza yansıtılmaktadır.

İade talep belgesi (dilekçeniz) fax ile  yetkililerine ulaştıktan sonra telefon ile iletişim kurmanız ödemenin hızı açısından önemlidir.

İade onaylı alındıktan sonra ürünü kargo ücreti tarafınıza ait olmak üzere gönderebilirsiniz. Ürün iade onayı ise telefon veya email ile bildirilecektir.

İade ve değişimlerde dönüş kargo ücreti müşteriye aittir. Gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün iadesin aynı gün işleme alınacaktır.